Kontakt

Eesti Killustik OÜ

Reg. nr: 10126848
KMKR nr: EE100391376
Jõe tn. 3  III korrus, 10151 Tallinn
info@eestikillustik.ee

E-arved palume saata aadressile: 
arved@eestikillustik.ee

Panga rekvisiidid:
Nordea Bank Finland Plc Eesti filiaal
IBAN: EE661700017002607216

Kontor

Andres Männart

Tegevjuht
+372 503 0983
andres@eestikillustik.ee

Heelika Kreim

Büroo assistent
+372 522 6362
heelika@eestikillustik.ee

Tarvo Sikka

Müügijuht
+372 517 6087
tarvo@eestikillustik.ee

Olga Tiits

Müügiassistent
+372 5303 9898
olga@eestikillustik.ee 

Ole Sein

Mäetööde juht
+372 5349 2373
ole@eestikillustik.ee

Marina Vaganova

Mäeinsener
+372 522 5110
marina@eestikillustik.ee 



Kristjan Ellamaa

Tootmisjuht
+372 510 7442
kristjan@eestikillustik.ee 

Tootmine

Kaido Pregel

Piirkondlik tootmisjuht (Lääne-Eesti)
+372 518 8048
kaido@eestikillustik.ee

Ainar Vassiljev

Piirkondlik tootmisjuht (Põhja-Eesti)
+372 5699 9594
ainar@eestikillustik.ee

Mati Siinmaa

Piirkondlik tootmisjuht (Ida- ja Kagu-Eesti)
+372 512 0495
mati@eestikillustik.ee

Karjäärid

Lubja (Raikküla) paekarjäär

Väljastamine +372 484 4237

Karjäärimeister +372 503 2213 

raikkyla@eestikillustik.ee 

Lubja (Raikküla) paekarjäär:

 

Aardlapalu liivakarjäär

Väljastamine +372 512 0495

Karjäärimeister +372 512 0495

aardlapalu@eestikillustik.ee 

Aardlapalu liivakarjäär:

 

Rõstla paekarjäär

Väljastamine +372 776 5069

Karjäärimeister +372 503 1014

rostla@eestikillustik.ee 

Rõstla paekarjäär:

 

Potsepa liivakarjäär

Väljastamine +372 447 4531

Karjäärimeister +372 526 5829

potsepa@eestikillustik.ee

Potsepa liivakarjäär:

 

Eivere paekarjäär

Väljastamine +372 449 1885

Karjäärimeister +372 503 1014

eivere@eestikillustik.ee 

Eivere paekarjäär:

 

Anelema paekarjäär

Väljastamine +372 449 4166

Karjäärimeister +372 518 8048

anelema@eestikillustik.ee 

Anelema paekarjäär:

 

Pannjärve liivakarjäär

Väljastamine +372 332 8030

Karjäärimeister +372 512 0495

pannjarve@eestikillustik.ee 

logo

Eesti Killustik OÜ
Jõe tn. 3 III korrus, 10151 Tallinn
Reg. nr: 10126848
info@eestikillustik.ee