Tootekirjeldused

Paekillustik

Eesti Killustik toodab paekillustikke täna neljas karjääris, milleks on Anelema karjäär Pärnumaal, Eivere karjäär Järvamaal, Raikkül a karjäär Raplamaal ja Rõstla karjäär Põltsamaal.  Neist karjääridest saadav tooraine on sobilik tee-ehituses, betooni- ja asfalditööstuses kasutatava killustiku valmistamiseks, 

Sõelmed Fr 0/4

Sõelmed Fr 0/4

Paesõelmed terasuurusega 0-4 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina liiva asemel filtratsiooni mittenõudvates konstruktsioonides. Samuti sobivad paesõlmed kasutamiseks põllumajanduses põldude lupjamisel ja väetamisel. Vali karjäär

Sõelutud kivi Fr 0/32 (Raikküla karjäär)

Sõelutud kivi Fr 0/32 (Raikküla karjäär)

Optimaalse terakoostisega segu terasuurusega 0-32 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina väiksema koormusega teedel nii aluskihis kui ka pealiskattena, ajutiste teede ehitamisel ning teepeenardes. Soovituslik ühes kihis ehitatava aluse paksus on 10–15 cm
Vali karäär
Killustik Fr 4/8

Killustik Fr 4/8

Peenkillustik terasuurusega 4-8 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjaline betoon- ja asfaltsegudes.
Killustik Fr 4/12

Killustik Fr 4/12

Peenkillustik terasuurusega 4-12 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjaline betoon- ja asfaltsegudes ning tee-ehituses kiilumiskihina jämedama killustiku fraktsiooni peal.


Vali karjäär
Killustik Fr 4/16

Killustik Fr 4/16

Peenkillustik terasuurusega 4-16 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjaline betoon- ja asfaltsegudes ning tee-ehituses kiilumiskihina jämedama killustiku fraktsiooni peal.


Vali karjäär
Killustik Fr 8/16

Killustik Fr 8/16

Peenkillustik terasuurusega 8-16 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjaline betoon- ja asfaltsegudes ning tee-ehituses kiilumiskihina jämedama killustiku fraktsiooni peal.


Vali karjäär
Killustik Fr 4/32

Killustik Fr 4/32

Ridakillustik terasuurusega 4-32 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina tee-aluste ehitamisel. Soovituslik ühes kihis ehitatava aluse paksus on 10–15 cm.
Killustik Fr 16/32

Killustik Fr 16/32

Keskmine killustik terasuurusega 16-32 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjaline betoon- ja asfaltsegudes tee-ehituses kiilumiskihina jämedama killustiku fraktsiooni peal. Samuti kandva ja dreeniva killustikuna hoonete ning rajatiste all.
Vali karjäär
Killustik Fr 32/63

Killustik Fr 32/63

Jämekillustik terasuurusega 32-63 mm. Sobib kasutamiseks tee-aluste ehitusel ja kohtades, kus on karta vajumist ning on nõutud suur kandevõime.


Vali karjäär
Killustik Fr 0/16

Killustik Fr 0/16

Optimaalse terakoostisega segu terasuurusega 0-16 mm.
Vali karjäär
Killustik Fr 0/32

Killustik Fr 0/32

Optimaalse terakoostisega segu terasuurusega 0-32 mm. Sobib hästi kasutamiseks väiksema koormusega teedel nii aluskihi kui ka pealiskattena, teepeenardes täitematerjalina ning ajutiste teede ehitamisel. Soovituslik kihi paksus ühe kihina 10-15 cm.
Vali karjäär

Killustik Fr 0/63

Killustik Fr 0/63

Optimaalse terakoostisega segu terasuurusega 0-32 mm. Sobib hästi kasutamiseks väiksema koormusega teedel nii aluskihis kui ka pealiskattena, ajutiste teede ehitamisel ning teepeenardes täitematerjalina. Soovituslik kihi paksus ühe kihina 16-25 cm.
Vali karjäär
Killustik Fr 4/63

Killustik Fr 4/63

Ridakillustik terasuurusega 4-63 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina tee-aluste ehitamisel. Soovituslik ühes kihis ehitatava aluse paksus on 16–25 cm.


Vali karjäär

Liivad ja kruusad


 

Sõelutud ehitusliiv

Sõelutud ehitusliiv

Reeglina pakume ehitusliiva sõelutuna kas fr 0-4 mm või fr 0-8 mm. Jämedama terakoostisega liiv, mis sobib parimaks kasutamiseks asfalt- ning betoonsegudes

Täiteliiv

Täiteliiv

Täiteliiv e. loodulik liiv on materjal, mis võib sisaldada vähesel määral orgaanikat ning looduslikke kive. Materjal sobib kasutamiseks vundamendi kaevikute ja erinevate trasside (vesi, gaas, kanalisatsioon jne.) tagasitäiteks ning täitematerjalina tee-aluste ehitamisel.

Purustatud kruus fr 0/32

Purustatud kruus fr 0/32

Purustatud kruus 0-32 mm on loodusliku kruusa purustamise teel toodetud materjal. Sobib hästi kasutamiseks väiksema koormusega teedel nii aluskihi kui ka pealiskattena, teepeenardes täitematerjalina ning ajutiste teede ehitamisel. Soovituslik kihi paksus ühe kihina 10-15 cm.

Purustatud kruus fr 0/16

Purustatud kruus fr 0/16

Purustatud kruus 0-16 mm on loodusliku kruusa purustamise teel toodetud materjal. Sobib hästi kasutamiseks väiksema koormusega teedel peamiselt pealiskattena, teepeenarde täitematerjalina. Soovituslik kihi paksus ühe kihina kuni 10 cm.

Muud tooted


 

Lõhatud paekivi (tonn)

Lõhatud paekivi (tonn)

Lõhatud paekivi terakoostisega 0-700 mm, sobib hästi pehme ja vajuva pinnase korral teede või platside aluskihi ehitamiseks. Tänu suurtele kividele võimaldab ehitada kandva alusstruktuuri järgnevate teekonstruktsiooni osade paigaldamiseks.

Kasvupinnas

Kasvupinnas

Pinnase koorimisel saadud sõelumata muld, mis sobib kasutamiseks haljastustöödel. Sõltuvalt mahust on võimalik kokkuleppe korras tarnida materjali ka sõelutuna.

logo

Eesti Killustik OÜ
Pärnu mnt 158/1, 11318 Tallinn
Reg. nr: 10126848
info@eestikillustik.ee